С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Апарати з фіксацією на молярах

Апарати з фіксацією на молярах – це практично будь-який апарат ортодонта, який кріпиться на бічні зуби, тобто на моляри. Різновидів таких пристроїв дуже багато, кожен з них виконує різні завдання і функції.

Ретенційні (утримують) апарати

Дефекти прикусу зустрічаються досить часто, а неправильне положення зубів є причиною комплексів і зниження самооцінки. Брекети або ортодонтичні камери – шанс на отримання правильного їх розташування. Для закріплення результатів зазвичай використовують утримує терапію – ретенцию, щоб запобігти зсуву зубів.

Одразу після зняття брекетів або закінчення ортодонтичного лікування лікар-ортодонт індивідуально підбирає апарат з фіксацією на молярах. Час його застосування варіюється, воно збільшується з віком пацієнта і складністю порушення прикусу. Тривалість використання утримання повинна бути вдвічі більше, ніж носіння ортодонтичного пристрою.

Різновиди ретенційних апаратів

Дані конструкції можна розділити на рухливі (знімні) і фіксовані (постійні).

  • Незнімні коронки (протези) або кільця з дотичними припаяними балками.
  • Утримуюча дріт з нержавіючої сталі, яка приклеюється до зубів з боку мови. Перевага фіксатора полягає в тому, що його не потрібно весь час надягати і знімати, до того ж, він абсолютно невидимий. Недоліком постійної камери є те, що вона міцно приклеєна, а це ускладнює гігієну порожнини рота, на зубах швидше осідає наліт і утворюється зубний камінь. Тому потрібно звертати особливу увагу на чистку зубів навколо камери і використовувати рідину для полоскання.
  • Акрилова пластина Hawley – знімний апарат з фіксацією на молярах, що нагадує пристрої, які колись носили діти (пластини Шварца). Чи не містить будь-яких гвинтів і затискачів, його утримання засноване на хорошій адгезії до зубів і неба. Цей апарат не покриває поверхню жувальних зубів і різців, що створює зручні умови для споживання їжі. Серед недоліків пластини – її видимість і дискомфорт під час розмови (особливо на початку).

Підбираючи апарат, провідний лікування лікар-ортодонт приймає до уваги вік пацієнта і тип неправильного прикусу.

Розширюють апарати з гвинтом

Звуження щелепи є однією з найпоширеніших аномалій жувальної системи. Це проявляється високим і вузьким небом, а також перехресним прикусом. Найбільш поширеними причинами даної аномалії є звички смоктання, дихання через рот і генетичні чинники. У цих випадках використовують ортодонтичні апарати для розділення піднебінного шва, що сприяє розширенню щелепи.

Пристрій кріпиться між верхніми зубами і, крім того, на ньому є гвинт, який ортодонт регулює, відкриваючи піднебінний шов. Він відкручується поступово, до моменту отримання прикусу потрібної ширини. Потім блокується і підтримується в цьому стані, поки на небі не сформується нова кісткова тканина. Апарат з фіксацією на молярах включає також кільця і ​​металевий проліт.

Конструкція пристрою означає, що доступ до неба обмежений, тому у пацієнтів на початковому етапі використання можуть виникнути проблеми з ковтанням і промовою. Треба просто звикнути до цього. Говоріння, читання вголос і спів допоможуть швидше позбутися від вищезгаданого функціонального дефекту. При систематичної розкрутці гвинта, між передніми зубами з’являється щілина. Це абсолютно нормально. На більш пізньому етапі лікування вона буде закрита.

Встановити апарат з фіксацією на молярах в Києві можна в стоматології Смайлик. Досвідчені ортодонти визначать яка оптимальна пристрій необхідно для вирішення тієї чи іншої проблеми. На установку апарату з фіксацією на молярах ціна буде залежати від складності завдання і виду обладнання.

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Лисницкая Ирина Борисовна
Доктор
Освіта:
Тернопільский національний медичний університет ТДМУ
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
130 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049