С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Чистка під яснами

Захворювання пародонту на ранніх стадіях протікає безболісно і може залишатися непоміченим протягом багатьох років. Опухлі або кровоточиві ясна є ранньою ознакою цього прогресуючого захворювання. Під час візиту в стоматологічну клініку, лікар-гігієніст або стоматолог проведе вимір глибини ясенної кишені навколо кожного зуба спеціальною лінійкою (пародонтальним зондом). За допомогою цих вимірювань і рентгенівських знімків можна оцінити стан здоров’я порожнини рота пацієнта.

Коли діагноз хвороби ясен буде встановлено, фахівець порекомендує найменш інвазивне нехірургічне лікування. Зазвичай до нього ставиться чистка зубів під яснами – так зване «масштабування і стругання (згладжування) коренів», з подальшим антисептичним зрошенням та обробкою антибіотиками ясенних кишень. У більш серйозних випадках може знадобитися хірургічне втручання або направлення до пародонтолога.

Хороший домашній догляд і регулярна професійна санація порожнини рота можуть запобігти і відстрочити захворювання ясен, зменшити неприємний запах з рота і зберегти ваші зуби здоровими в протягом багатьох років!

Безопераційна чистка каменів під яснами

Глибоке очищення, також відоме як масштабування і згладжування кореня зуба, – це процедура, при якій віддаляються зубні камені під яснами – тверді кальціоновані відкладення, що викликають хронічне подразнення і втрату кісткової тканини. Чистка ясен від каменів виконується за допомогою стоматологічного приладдя, таких як ультразвуковий іригатор і / або ручні інструменти для видалення зубного каменю.

В процесі глибокого чищення під яснами, не тільки видаляються відкладення з кореневих поверхонь, але і згладжуються (стругаются) грубі ділянки коренів, на яких накопичуються бактерії. Після цього вони стають більш гладкими для подальшого встановлення з’єднання яснами, а також більш стійкими до накопичення нальоту і зубного каменю в майбутньому.

Професійне чищення ясен може проводитися як без анестезії, так і під місцевим наркозом , із застосуванням ін’єкційних анестетиків або анестезуючого гелю. Все залежить від того, наскільки глибока пародонтальна кишеня, а також наскільки серйозна нерівність поверхні кореня. Больові відчуття зазвичай виникають, коли кишені досить глибокі.

Після процедури чищення може з’явитися певний дискомфорт, але він терпимий. Крім того, існують рішення для полегшення хворобливості або чутливості ясен – безрецептурні знеболювальні препарати або полоскання сольовим розчином допоможуть зменшити біль і набряк.

Рекомендації після проведення глибокої чистки ясен

Якщо після стругання коренів і масштабування, кишені, які створюють простір навколо зубів, все ще існують, рекомендується зрошувати їх антибактеріальними засобами, що містять хлоргексидин, а також використовувати спеціальні антибіотики на основі тетрацикліну – для лікування ясен і зменшення кількості бактерій в ясенних кишенях. Антибіотики місцевого застосування залишаються навколо зуба і не потрапляють в кровотік системно. Вони розроблені конкретно для порожнини рота, щоб зменшити кількість бактерій, що викликають захворювання ясен.

Якщо гінгівіт не лікувати, він може перейти в більш важку форму, так званий пародонтит, при якому запалена тканина починає відходити від зубів , утворюючи пустоти в кишенях. У міру того, як кишені стають глибшими, велика частина зуба (нижче лінії ясен) піддається впливу бактерій, які можуть пошкодити кістку, яка утримує зуб на місці. Коли для лікування легкого захворювання ясен догляду за порожниною рота в домашніх умовах недостатньо, може бути рекомендована чистка ясен у стоматолога.

У разі запалення пародонту, гінгівіт стає настільки серйозним, що навколо зубів відбувається втрата кісткової тканини. Це проявляється в видимих ​​тріщинах уздовж ясен, а зуби можуть розхитатися і, врешті-решт, випасти. Втрата кісткової маси, викликана періодонтитом, є незворотною. Глибока чистка зубного каменю під яснами допомагає уникнути більш радикальних методів лікування захворювань пародонту. Головна мета полягає в тому, щоб зберегти те, що є в даний час.

Чистка під яснами (Київ): стоматологічна клініка «Смайлик»

Якщо у вас є проблеми з яснами, не відкладайте візит до фахівця – запишіться на прийом до стоматолога нашого центру, який проведе комплексне обстеження і призначить процедуру глибокої чистки ясен. Ціна видалення зубного каменю під яснами залежить від багатьох факторів – способу очищення (ручний або ультразвуком) і обсягу роботи. На вартість також впливає надання анестезії.

Під’ясенна чистка (закритий кюретаж) 1-го зуба- 240 грн

Під’ясенна чистка (закритий кюретаж) 1-ої щелепи – 4100 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049