С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Елайнери Київ

Ортодонтичні елайнери ціна яких знижена, є надзвичайно затребуваними на сьогоднішній день. Вони прозорі, завдяки чому їх практично не видно на зубах, і, що найголовніше – знімні. З їх допомогою можна вирівняти зубний ряд, не використовуючи брекет-системи.
Елайнери лікування – це ортодонтичні знімні апарати з полікарбонату, які виглядають як прозорі капи, призначені для верхньої і нижньої щелепи.

Коли актуальні елайнери лікування на капи

Брекети або елайнери Київ характеризуються переліком відповідних показань до використання:

 • Некоректне розташування зубного ряду
 • Невідповідність взаємних щелеп

Елайнери лікування Київ – як це працює

Кожна капа передбачає нове розташування зубів, що не має нічого спільного з колишнім. В результаті чого при застосуванні, за допомогою капи на зуби створюється певний тиск. Якраз це і необхідно для переміщення / руху зубного ряду.

Елайнери Київ ціна – етапи лікування

 1. На першому етапі ортодонт проводить діагностику і визначає найбільш оптимальний метод лікування.
 2. По завершенню діагностики лікар створює моделі верхньої та нижньої щелепи. Робиться це за допомогою відбитків або скануванням. Після цього на основі наданої заготовки проводиться віртуальна 3D модель зубів.
 3. З пацієнтом узгоджується фінішна візуалізація остаточного результату лікування. При потребі вносяться всі необхідні коректування.
 4. Здійснюється виготовлення кап.
 5. Коли капи будуть готові, пацієнта запросять в клініку, нададуть детальний інструктаж щодо того, як носити і доглядати за капами.
Стоимость установки элайнеров в Киеве, цена

Основні особливості новітньої технології Invisalign®

 • Прогнозований результат

Елайнери Київ розробляються під кожного пацієнта індивідуально, тому має бути проведено спеціалізоване лікування. При цьому враховуються всі особливості будови зубного ряду.

Інноваційна технологія сканування зубів з максимальною точністю прораховує оптимальні переміщення зубного ряду. Лікування елайнери ефективно вирівнюють зуби, виправляючи прикус. Матеріал виготовлення кап Invisalign® – еластичний гіпоалергенний полімер.

 • Тривалість ортодонтичного лікування

Термін лікування даною технологією ортодонт також визначає індивідуально. Щоб прикус вирівнявся максимально ефективно, елайнери Київ потрібно носити практично весь день (20-22 години). Знімати капи можна перед прийомом їжі і перед чищенням зубів.

Для елайнеров характерна поступова дія. Вони гарантують невідчутне зміщення зубів в необхідному напрямку.

Для ефективного лікування, ортодонт повинен оглядати пацієнта не менше одного разу на місяць. Повторні відвідування лікаря часто проходять дуже швидко. За допомогою інноваційних технологій можна точно спрогнозувати, як пройде вирівнювання, що сформує привабливу посмішку.

Брекет-система або елайнери – що краще?

Обидві методики гарантують відмінний результат, прекрасно коригують прикус. Підбір методики залежить від складності того чи іншого випадку. Якщо зуби сильно викривлені і зубний ряд сильно зміщений – більш доречними будуть брекет-системи.

Також на вибір методики впливає те, наскільки пацієнт відповідальний. Якщо людина неорганізована, варто віддати перевагу конструкції незнімного типу.

Елайнери Київ, вартість яких вас приємно здивує, допоможуть відтворити посмішку мрії. Головне, дотримуватися всіх лікарських рекомендацій.

Ціна від 1800 грн до 3460 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Лисницкая Ирина Борисовна
Доктор
Освіта:
Тернопільский національний медичний університет ТДМУ
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
130 человек
Ильин Антон Владимирович
Стоматолог- ортодонт
Освіта:
ДЗ Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины, стоматологический факультет, специализации: " Стоматолог- ортодонт", "Стоматолог-ортопед".
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
279 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Неоспоримые преимущества элайнеров
 • Капи виглядають дуже естетично. У них прозора основа, вони щільно прилягають до кожного зуба. Елайнери візуально дуже важко помітити.
 • Конструкція знімного типу. Елайнери можна знімати і одягати коли завгодно. Наприклад, під час прийому їжі.
 • З каппами можна вживати будь-які продукти. Якщо у випадку з брекетами між зубами можуть залишатися шматочки їжі, з елайнери вам це не загрожує. Також на відміну від брекет-систем у кап немає лігатур.
 • Гігієну ротової порожнини можна здійснювати з максимальним комфортом. Знімні капи не перешкоджають проведенню гігієни порожнини рота, яка дуже важлива при ортодонтичному лікуванні.
 • Зручність носіння. Елайнери набагато комфортніше брекетів, які спочатку можуть травмувати слизову ротової порожнини.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049