С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Індивідуальні прозорі капи для вирівнювання зубів

26 апреля, 2021
116

На сьогоднішній день практично у кожної людини є проблеми з прикусом, або з самими зубами в цілому. Не варто розцінювати це, як просто недолік з візуальної точки зору. Патологічні порушення прикусу можуть привести до того, що у пацієнта порушиться дикція, зруйнуються зуби і почнуться проблеми з травним трактом.

Щоб швидко і безболісно вирівняти зубний ряд, ми радимо звернутися в нашу спеціалізовану стоматологію Смайлик. Наші фахівці виготовлять професійні прозорі капи для зубів. Ці вироби мають певні відмінності від звичайних платівок, і вони дійсно ефективні. Кожному пацієнту будуть надані індивідуальні капи, ціна яких вас приємно здивує.

Прозорі капи для зубів – ціна демократична в клініці Смайлик

Прозорі капи для вирівнювання зубів – це сучасний альтернативний варіант брекетів. Вперше про них можна було почути близько 15 років тому, але вони користуються величезним попитом донині.

Індивідуальні капи для зубів мають вигляд безбарвних еластичних пластикових ковпачків. Їх надягають безпосередньо на зубний ряд, на який вони надають дбайливий механічний вплив, поступово вирівнюючи його.

Варто зробити акцент на тому, що капами можна виправити лише невеликі патології прикусу. Також вони використовуються в якості підтримки зубного ряду після зняття брекет-системи.

Найчастіше прозорі капи для вирівнювання зубів виготовляються біопластиковими або біосиліконовими. При їх розробці використовуються виключно безпечні гіпоалергенні матеріали, що відповідають європейським стандартам і вимогам. Ні біопластик, ні біосілікон не травмують ясна.

Візуально капи фактично непомітні, чого не скажеш про брекет-системи. Тривалість носіння таких елайнерів в середньому 18 годин на день. Їх потрібно знімати тільки при чищенні зубів і вживанні їжі. Знімати і вдягати капи простіше простого, це не вимагає спеціальних навичок.

Прозорі капи, ціна яких уточнюється зі стоматологом, бажано міняти раз в 1,5-3 місяці.

Різновиди кап

Дані вироби поділяються за такими критеріями:

 • Спосіб розробки

Для індивідуальних кап необхідно спочатку створити 4Д-модель щелепи пацієнта.

Капи з термопластика виробляються із спеціального матеріалу, особливістю якого є розм’якшення в гарячій воді. Поки виріб теплий, його надягають на зубний ряд, і в ході охолодження воно приймає потрібну форму (розпластується по поверхні кожного зуба).

 • Матеріал

Біопластик або силікон. Ці матеріали дуже схожі. Вони прозорі, не викликають алергічних реакцій, практично не відчуваються на зубах (при носінні, і візуально) .

 • Тривалість носіння
 • Ті, які потрібно носити цілодобово.

При занадто помітному дефекті прикусу, стоматологи радять вдатися до такого варіанту. Такі капи знімаються тільки, коли вже мають потребу в чищенні.

 • Нічний варіант кап.

Це оптимально, коли зуби викривлені незначно, або, коли необхідно закріплення результату від проведеного лікування. Одягати цей вид кап варто перед сном. Це досить комфортно, але не настільки ефективно, як цілодобове носіння.

 • Вік пацієнта
 • Моделі для дорослих (зазвичай виготовляються для дорослих пацієнтів, які зіткнулися з аномаліями прикусу).
 • Моделі для дітей (з легкістю знімаються в будь-який момент, на відміну від дорослих кап).

Лікування елайнери

Спочатку варто записатися на прийом до стоматолога в нашу клініку. Після огляду фахівець скаже, наскільки доцільно вдатися до такого методу лікування.

Якщо прозорі капи виправлять становище ваших зубів, тоді лікар, використовуючи відповідний матеріал, зробить зліпок і створить 3Д-модель щелепи пацієнта. Після цього виготовляється відразу кілька змінних кап, мінімально відрізняються один від одного.

Багато хто цікавиться, як довго триває вирівнювання прикусу за допомогою такої методики. Це безпосередньо залежить від того, в якому стані знаходиться зубний ряд того чи іншого пацієнта. Але, загалом, період носіння елайнерів становить від 8 місяців до 2-х років. У порівнянні з брекет-системою – це не такий вже тривалий термін. Тим більше, капи надзвичайно зручні, і після їх носіння не залишається травм ні на слизовій оболонці порожнини рота, ні на яснах.

Незаперечні переваги кап для коригування прикусу.

Серед незаперечних переваг цієї технології слід виділити:

 • Відсутність больових відчуттів і дискомфорту.
 • При носінні капп дикція не псується.
 • Естетичність – оточуючі не будуть їх помічати. ​​
 • Не стирають емаль, під ними виключено розвиток каріозного ураження зубів.
 • Простота догляду і  носіння

 

Звертайтеся в клініку Смайлик. Ми з радістю підберемо оптимальний метод лікування і вирівнювання зубів за доступною вартістю!

не пропустите також:
27 апреля, 2021
281
Міфи про вирівнювання зубів
Про рівні зуби мріють багато дорослих, але, на жаль, часто мрія так і залишається мрією. Чому? Тому що колись нам розповіли, що рівняти зуби - це небезпечно або неможливо. Пропонуємо ознайомитися з на...
Читати далі
30 мая, 2021
197
Что такое зубной камень и как его распознать?
Снятие зубного камня Киев, чаще всего о наличии зубного камня даже не догадываются до тех пор, пока не начинаются серьезные проблемы с деснами или зубами. Для того чтобы предотвратить появление осложн...
Читати далі
27 апреля, 2021
160
Чи шкідливо відбілювання для зубів?
Щоб розібратися, чи шкідливо вибілювати зуби, для початку потрібно зрозуміти, що це таке. За цим процесом ховається активний вплив хімічних інгредієнтів на зубну емаль для досягнення ефекту відбілюван...
Читати далі
26 апреля, 2021
220
Апарат для утримання простору
У разі передчасної втрати молочних зубів або пізнього прорізування постійних, стоматологи рекомендують місце в зубному ряду дитини, поки проміжки не заповнені постійними зубами. Діти втрачають молочні...
Читати далі
25 октября, 2019
4337
Что делать если у ребенка болит молочный зуб после пломбирования?
Бывает, что после пломбирования молочного зуба ребенок может чувствовать боль или же определенное неудобство. Краткосрочное болевое ощущение под временной пломбой молочного зуба или вблизи с ним.  На ...
Читати далі
23 апреля, 2020
629
Капа для отбеливания зубов
Наверняка каждый человек сталкивался с желтизной зубной эмали. К этому приводит неправильный образ жизни, некоторые заболевания и питание. Если вы любите чай или кофе, считаете себя заядлым курильщ...
Читати далі
27 мая, 2021
58
Виниры – голливудская сияющая улыбка это так просто!
Как часто вы смотрели на идеальных голливудских звезд и мечтали о такой же сияющей улыбке? Благодаря стремительному развитию науки в области медицины такое желание вполне воплотимо. Самый популярный с...
Читати далі
21 октября, 2019
4462
Что делать если у ребенка температура после лечения зубов?
Если после лечения зубов у ребенка поднимается температура, родители первым делом начинают паниковать. Чаще всего скачек температуры ребенка после лечения зуба опьяняется сильным шоком пережитого в ка...
Читати далі
24 июля, 2021
122
Элайнеры, противопоказания
Еще пару лет назад прикус исправляли исключительно брекет-системами. Безупречно, они и сегодня являются главным методом лечения и исправления большинства серьезных ортодонтических проблем. Но в послед...
Читати далі
24 апреля, 2020
535
Индивидуальные прозрачные каппы для выравнивания зубов
На сегодняшний день практически у каждого человека есть проблемы с прикусом, либо с самими зубами в целом. Не стоит расценивать это, как просто недостаток с визуальной точки зрения. Патологические нар...
Читати далі