С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Індивідуальні прозорі капи для вирівнювання зубів

26 апреля, 2021
3

На сьогоднішній день практично у кожної людини є проблеми з прикусом, або з самими зубами в цілому. Не варто розцінювати це, як просто недолік з візуальної точки зору. Патологічні порушення прикусу можуть привести до того, що у пацієнта порушиться дикція, зруйнуються зуби і почнуться проблеми з травним трактом.

Щоб швидко і безболісно вирівняти зубний ряд, ми радимо звернутися в нашу спеціалізовану стоматологію Смайлик. Наші фахівці виготовлять професійні прозорі капи для зубів. Ці вироби мають певні відмінності від звичайних платівок, і вони дійсно ефективні. Кожному пацієнту будуть надані індивідуальні капи, ціна яких вас приємно здивує.

Прозорі капи для зубів – ціна демократична в клініці Смайлик

Прозорі капи для вирівнювання зубів – це сучасний альтернативний варіант брекетів. Вперше про них можна було почути близько 15 років тому, але вони користуються величезним попитом донині.

Індивідуальні капи для зубів мають вигляд безбарвних еластичних пластикових ковпачків. Їх надягають безпосередньо на зубний ряд, на який вони надають дбайливий механічний вплив, поступово вирівнюючи його.

Варто зробити акцент на тому, що капами можна виправити лише невеликі патології прикусу. Також вони використовуються в якості підтримки зубного ряду після зняття брекет-системи.

Найчастіше прозорі капи для вирівнювання зубів виготовляються біопластиковими або біосиліконовими. При їх розробці використовуються виключно безпечні гіпоалергенні матеріали, що відповідають європейським стандартам і вимогам. Ні біопластик, ні біосілікон не травмують ясна.

Візуально капи фактично непомітні, чого не скажеш про брекет-системи. Тривалість носіння таких елайнерів в середньому 18 годин на день. Їх потрібно знімати тільки при чищенні зубів і вживанні їжі. Знімати і вдягати капи простіше простого, це не вимагає спеціальних навичок.

Прозорі капи, ціна яких уточнюється зі стоматологом, бажано міняти раз в 1,5-3 місяці.

Різновиди кап

Дані вироби поділяються за такими критеріями:

 • Спосіб розробки

Для індивідуальних кап необхідно спочатку створити 4Д-модель щелепи пацієнта.

Капи з термопластика виробляються із спеціального матеріалу, особливістю якого є розм’якшення в гарячій воді. Поки виріб теплий, його надягають на зубний ряд, і в ході охолодження воно приймає потрібну форму (розпластується по поверхні кожного зуба).

 • Матеріал

Біопластик або силікон. Ці матеріали дуже схожі. Вони прозорі, не викликають алергічних реакцій, практично не відчуваються на зубах (при носінні, і візуально) .

 • Тривалість носіння
 • Ті, які потрібно носити цілодобово.

При занадто помітному дефекті прикусу, стоматологи радять вдатися до такого варіанту. Такі капи знімаються тільки, коли вже мають потребу в чищенні.

 • Нічний варіант кап.

Це оптимально, коли зуби викривлені незначно, або, коли необхідно закріплення результату від проведеного лікування. Одягати цей вид кап варто перед сном. Це досить комфортно, але не настільки ефективно, як цілодобове носіння.

 • Вік пацієнта
 • Моделі для дорослих (зазвичай виготовляються для дорослих пацієнтів, які зіткнулися з аномаліями прикусу).
 • Моделі для дітей (з легкістю знімаються в будь-який момент, на відміну від дорослих кап).

Лікування елайнери

Спочатку варто записатися на прийом до стоматолога в нашу клініку. Після огляду фахівець скаже, наскільки доцільно вдатися до такого методу лікування.

Якщо прозорі капи виправлять становище ваших зубів, тоді лікар, використовуючи відповідний матеріал, зробить зліпок і створить 3Д-модель щелепи пацієнта. Після цього виготовляється відразу кілька змінних кап, мінімально відрізняються один від одного.

Багато хто цікавиться, як довго триває вирівнювання прикусу за допомогою такої методики. Це безпосередньо залежить від того, в якому стані знаходиться зубний ряд того чи іншого пацієнта. Але, загалом, період носіння елайнерів становить від 8 місяців до 2-х років. У порівнянні з брекет-системою – це не такий вже тривалий термін. Тим більше, капи надзвичайно зручні, і після їх носіння не залишається травм ні на слизовій оболонці порожнини рота, ні на яснах.

Незаперечні переваги кап для коригування прикусу.

Серед незаперечних переваг цієї технології слід виділити:

 • Відсутність больових відчуттів і дискомфорту.
 • При носінні капп дикція не псується.
 • Естетичність – оточуючі не будуть їх помічати. ​​
 • Не стирають емаль, під ними виключено розвиток каріозного ураження зубів.
 • Простота догляду і  носіння

 

Звертайтеся в клініку Смайлик. Ми з радістю підберемо оптимальний метод лікування і вирівнювання зубів за доступною вартістю!

не пропустите також:
27 апреля, 2021
2
Лікування зубів під наркозом
Почнемо з того, що наркоз, застосовуваний в лікуванні зубів, це один з доступних лікарських препаратів. Служачий для того, щоб розслабити відвідування вашого стоматолога. Деякі ліки допомагають впорат...
Читати далі
23 октября, 2019
322
Лечение зубов под наркозом
Начнем с того, что наркоз, применяемый в лечении зубов, это один из доступных лекарственных препаратов. Служащий для того, чтобы расслабить посещение вашего стоматолога. Некоторые лекарства помогают с...
Читати далі
23 апреля, 2020
422
Капа для отбеливания зубов
Наверняка каждый человек сталкивался с желтизной зубной эмали. К этому приводит неправильный образ жизни, некоторые заболевания и питание. Если вы любите чай или кофе, считаете себя заядлым курильщ...
Читати далі
28 июня, 2020
317
Зачем удалять старую пломбу
О красивых и здоровых зубах мечтает каждый человек. Однако в процессе жизнедеятельности и неправильного ухода эмаль портится, развивается кариес. После пломбирования зубов через какое-то время стомато...
Читати далі
26 апреля, 2021
3
Навіщо видаляти стару пломбу
Про красиві і здорові зуби мріє кожна людина. Однак в процесі життєдіяльності і неправильного догляду емаль псується, розвивається карієс. Після пломбування зубів через якийсь час стоматолог прибирає ...
Читати далі
30 июля, 2020
286
Что делать, если опухла десна
Десна — мягкая ткань, которая удерживает зуб. Любые повреждения и воспаления десны приводят не только к неудобствам, но и к возможной утрате зубов, поэтому к набуханию десен лучше присмотреться сразу ...
Читати далі
26 ноября, 2019
516
Панорамный снимок зубов
Панорамный снимок зубов – это ортопантомограмма, общий рентгеновский снимок, как верхнего, так и нижнего зубного ряда. Панорамный снимок зубов дает возможность узнать, в каком состоянии находятся зубы...
Читати далі
27 апреля, 2021
3
Чи шкідливо відбілювання для зубів?
Щоб розібратися, чи шкідливо вибілювати зуби, для початку потрібно зрозуміти, що це таке. За цим процесом ховається активний вплив хімічних інгредієнтів на зубну емаль для досягнення ефекту відбілюван...
Читати далі
21 октября, 2019
4288
Что делать если у ребенка температура после лечения зубов?
Если после лечения зубов у ребенка поднимается температура, родители первым делом начинают паниковать. Чаще всего скачек температуры ребенка после лечения зуба опьяняется сильным шоком пережитого в ка...
Читати далі
27 апреля, 2021
3
Чи потрібно видаляти зуби мудрості для установки брекетів
Ні. Абсолютно нормально встановлювати брекети, коли зуби мудрості присутні або навіть зростають. Зуби мудрості, навіть коли рухаються (ростуть), надають крихітну протидію, яка не зможе змінити / вплин...
Читати далі