С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Індивідуальні прозорі капи для вирівнювання зубів

26 апреля, 2021
102

На сьогоднішній день практично у кожної людини є проблеми з прикусом, або з самими зубами в цілому. Не варто розцінювати це, як просто недолік з візуальної точки зору. Патологічні порушення прикусу можуть привести до того, що у пацієнта порушиться дикція, зруйнуються зуби і почнуться проблеми з травним трактом.

Щоб швидко і безболісно вирівняти зубний ряд, ми радимо звернутися в нашу спеціалізовану стоматологію Смайлик. Наші фахівці виготовлять професійні прозорі капи для зубів. Ці вироби мають певні відмінності від звичайних платівок, і вони дійсно ефективні. Кожному пацієнту будуть надані індивідуальні капи, ціна яких вас приємно здивує.

Прозорі капи для зубів – ціна демократична в клініці Смайлик

Прозорі капи для вирівнювання зубів – це сучасний альтернативний варіант брекетів. Вперше про них можна було почути близько 15 років тому, але вони користуються величезним попитом донині.

Індивідуальні капи для зубів мають вигляд безбарвних еластичних пластикових ковпачків. Їх надягають безпосередньо на зубний ряд, на який вони надають дбайливий механічний вплив, поступово вирівнюючи його.

Варто зробити акцент на тому, що капами можна виправити лише невеликі патології прикусу. Також вони використовуються в якості підтримки зубного ряду після зняття брекет-системи.

Найчастіше прозорі капи для вирівнювання зубів виготовляються біопластиковими або біосиліконовими. При їх розробці використовуються виключно безпечні гіпоалергенні матеріали, що відповідають європейським стандартам і вимогам. Ні біопластик, ні біосілікон не травмують ясна.

Візуально капи фактично непомітні, чого не скажеш про брекет-системи. Тривалість носіння таких елайнерів в середньому 18 годин на день. Їх потрібно знімати тільки при чищенні зубів і вживанні їжі. Знімати і вдягати капи простіше простого, це не вимагає спеціальних навичок.

Прозорі капи, ціна яких уточнюється зі стоматологом, бажано міняти раз в 1,5-3 місяці.

Різновиди кап

Дані вироби поділяються за такими критеріями:

 • Спосіб розробки

Для індивідуальних кап необхідно спочатку створити 4Д-модель щелепи пацієнта.

Капи з термопластика виробляються із спеціального матеріалу, особливістю якого є розм’якшення в гарячій воді. Поки виріб теплий, його надягають на зубний ряд, і в ході охолодження воно приймає потрібну форму (розпластується по поверхні кожного зуба).

 • Матеріал

Біопластик або силікон. Ці матеріали дуже схожі. Вони прозорі, не викликають алергічних реакцій, практично не відчуваються на зубах (при носінні, і візуально) .

 • Тривалість носіння
 • Ті, які потрібно носити цілодобово.

При занадто помітному дефекті прикусу, стоматологи радять вдатися до такого варіанту. Такі капи знімаються тільки, коли вже мають потребу в чищенні.

 • Нічний варіант кап.

Це оптимально, коли зуби викривлені незначно, або, коли необхідно закріплення результату від проведеного лікування. Одягати цей вид кап варто перед сном. Це досить комфортно, але не настільки ефективно, як цілодобове носіння.

 • Вік пацієнта
 • Моделі для дорослих (зазвичай виготовляються для дорослих пацієнтів, які зіткнулися з аномаліями прикусу).
 • Моделі для дітей (з легкістю знімаються в будь-який момент, на відміну від дорослих кап).

Лікування елайнери

Спочатку варто записатися на прийом до стоматолога в нашу клініку. Після огляду фахівець скаже, наскільки доцільно вдатися до такого методу лікування.

Якщо прозорі капи виправлять становище ваших зубів, тоді лікар, використовуючи відповідний матеріал, зробить зліпок і створить 3Д-модель щелепи пацієнта. Після цього виготовляється відразу кілька змінних кап, мінімально відрізняються один від одного.

Багато хто цікавиться, як довго триває вирівнювання прикусу за допомогою такої методики. Це безпосередньо залежить від того, в якому стані знаходиться зубний ряд того чи іншого пацієнта. Але, загалом, період носіння елайнерів становить від 8 місяців до 2-х років. У порівнянні з брекет-системою – це не такий вже тривалий термін. Тим більше, капи надзвичайно зручні, і після їх носіння не залишається травм ні на слизовій оболонці порожнини рота, ні на яснах.

Незаперечні переваги кап для коригування прикусу.

Серед незаперечних переваг цієї технології слід виділити:

 • Відсутність больових відчуттів і дискомфорту.
 • При носінні капп дикція не псується.
 • Естетичність – оточуючі не будуть їх помічати. ​​
 • Не стирають емаль, під ними виключено розвиток каріозного ураження зубів.
 • Простота догляду і  носіння

 

Звертайтеся в клініку Смайлик. Ми з радістю підберемо оптимальний метод лікування і вирівнювання зубів за доступною вартістю!

не пропустите також:
26 декабря, 2019
479
УСТАНОВКА БРЕКЕТОВ ПО АКЦИОННОЙ ЦЕНЕ ДО 31 марта
Специально для Вас! Наши любимые клиенты - быстрая установка брекетов по волшебной новогодней цене - 20% ! Стоимость установки брекетов в Киеве Металлические частичные брекеты от 6050 до 7850...
Читати далі
27 апреля, 2021
249
Міфи про вирівнювання зубів
Про рівні зуби мріють багато дорослих, але, на жаль, часто мрія так і залишається мрією. Чому? Тому що колись нам розповіли, що рівняти зуби - це небезпечно або неможливо. Пропонуємо ознайомитися з на...
Читати далі
23 апреля, 2020
610
Капа для отбеливания зубов
Наверняка каждый человек сталкивался с желтизной зубной эмали. К этому приводит неправильный образ жизни, некоторые заболевания и питание. Если вы любите чай или кофе, считаете себя заядлым курильщ...
Читати далі
24 января, 2020
552
Фторирование зубов
Фторирование - это высокоэффективная процедура, предназначенная для профилактического лечения кариозного поражения зубов. Такая профилактика является необычайно полезной для людей, в организме которых...
Читати далі
24 сентября, 2019
562
Нужно ли родителям следить за формированием правильных черт лица у их любимого ребенка?
Каждый родитель, бабушки и дедушки хотят, чтобы их ребенок вырос харизматичным, умным и счастливым. И красивое лицо с правильными чертами у ребенка  при этом играет важнейшую и, часто, недооцененную р...
Читати далі
24 сентября, 2021
138
Виниры: стоит ли ставить
Сегодня с помощью виниров решают целый ряд эстетических проблем, связанных с зубами. Очень часто их могут устанавливать по медицинским показаниям, ведь с их помощью можно также решить ортодонтические ...
Читати далі
30 июля, 2020
635
Что делать, если сломался передний зуб
Передний зуб ломается по разным причинам, но чаще всего- из-за травм и механических повреждений. Это может быть удар, например, в боксе, авария, косточка в пище или что-то другое. Разумеется, износ зу...
Читати далі
27 апреля, 2021
132
Лікування зубів під наркозом
Почнемо з того, що наркоз, застосовуваний в лікуванні зубів, це один з доступних лікарських препаратів. Служачий для того, щоб розслабити відвідування вашого стоматолога. Деякі ліки допомагають впорат...
Читати далі
26 апреля, 2021
180
Розпилювання старої коронки
Коронка являє собою протез, поміщений на пошкоджений зуб за допомогою цементу. Вона повністю покриває весь зуб і надівається за умови, що коріння зуба не пошкоджені. Коронка є останнім рубежем перед в...
Читати далі
19 января, 2022
50
Консультация стоматолога-ортопеда
Медицина и ортодонтия не стоит на месте, а активно развивается. Сегодня есть множество вариантов и способов лечения зубов, и точно также есть большое количество новых специалистов, о которых раньше да...
Читати далі