С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Консультація ендодонтиста

Лікар-ендодонтист – це профільний висококваліфікований фахівець, який за допомогою мікроскопа, займається професійним лікуванням зубних каналів. Оскільки ендодонтія з кожним днем ​​стає все більш затребуваною стоматологічної сферою, лікарі цього напрямку досконально знають все про останні сучасні методи лікування.

Якщо вас цікавить ендодонтист Київ, ми настійно рекомендуємо звернутися в нашу спеціалізовану клініку «Смайлик». У нас працюють виключно фахівці з великим досвідом роботи в цій сфері діяльності.

Лікарі нашої стоматології в ході робочого процесу використовують кращу апаратуру і препарати, завдяки чому вдається досягти максимально ефективного результату від лікування.

Коли варто прийти на консультацію до ендодонтиста?

Ендодонтист Київ, ціна послуг якого доведеться вам до душі, вислухає всі скарги, проведе огляд і проведе відповідне лікування. Кожному пацієнту надається індивідуальний підхід.

По більшій мірі, ендодонтист лікує такі захворювання ротової порожнини, як періодонтит і пульпіт. Якщо ви відчуваєте, що вас турбує постійний біль в зубі (особливо вночі), найімовірніше, необхідно буде записатися на прийом до цього вузькопрофільного фахівця.

Для початкової стадії пульпіту характерні періодичні болі ниючого типу. Якщо форма вже запущена, больові відчуття будуть стрімко посилюватися, стануть більш тривалими, і додасться пульсація.

Крім того, прийти на консультацію до фахівця потрібно, якщо:

  • біль в зубі супроводжується набряком в ураженій області,
  • виникають больові відчуття після розжовування гарячої їжі,
  • у пацієнта підвищується температура і він погано себе почуває в цілому (така симптоматика свідчить про гостру форму періодонтиту).

Навіщо стоматологу-ендодонтисту мікроскоп?

Лікар ендодонтист Київ користується спеціальним мікроскопом, щоб лікування зубного ряду стало ще більш ефективним. За рахунок 25-кратного збільшення, фахівцю вдасться з точною достовірністю визначити, як побудовані стінки каналів, що впливають на здоров’я зубів. Стоматологічний мікроскоп – дуже дієва річ, так як в минулі часи стоматологи могли випустити з уваги відгалуження каналу, перфорацію кореня або тріщину в зубі. А некоректна діагностика, як відомо, може не просто бути безрезультативної, а й викликати ускладнення.

Інноваційні моделі стоматологічних мікроскопів в сукупності з правильно спрямованим світлопотоком дають можливість лікарю побачити розгледіти в порожнині рота найменші нюанси запалення.

Також ці пристрої часто застосовуються, коли на зуби ставляться протези або пломби.

Стоматолог-ендодонтист в клініці «Смайлик»

Звернувшись в нашу стоматологію, клієнти отримують масу переваг. Ми надаємо:

  • доступні ціни,
  • гнучкий графік,
  • широкомасштабний перелік послуг, якість яких відповідає європейським стандартам і вимогам

Наші лікарі-ендодонтисти в ході робочого процесу в обов’язковому порядку використовують коффердам (гумову тонку хустку, яка надягається поверх рота і виступає, як ізолятор між ураженим зубом і ротовою порожниною). Додатково в ході лікування фахівець зробить 2 рентгенівські знімки зубного ряду, щоб дати повноцінну оцінку стану зубів.

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Максим Дорошенко
стоматолог- терапевт, эндодонт
Освіта:
Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, стоматологический факультет
Стаж роботи:
7 лет
Кількість пацієнтів:
2500 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049