С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Пародонтолог. Консультація пародонтолога

Обов’язково зателефонуйте в Центр дитячої та дорослої стоматології «Смайлик» і запишіться на прийом до кращого пародонтологу (Київ), якщо:

  • Ви відчуваєте чутливість зубів при вживанні гарячих і холодних страв або чутливість на солоні і солодкі продукти.
  • У вас виникли набряки і болючість у роті.
  • Ваші ясна опускаються або кровоточать під час щоденного чищення.
  • У вас є оголені шийки зубів, а також зубний камінь.
  • Ваші зуби стали рухливими і почали помітно хитатися.
  • У вас з’явився неприємний запах з рота. Якщо він не є наслідком з’їденої їжі і зберігається протягом тривалого часу, не ігноруйте такий симптом.

В ході Ви дізнаєтеся, що є причиною Ваших недуг і яке лікування необхідно. Пам’ятайте, що проблеми з яснами можуть привести навіть до втрати зубів!

Лікар пародонтолог (Київ): чим він займається?

Пародонтолог займається лікуванням усіх захворювань пародонту – тканин, що відповідають за правильне розміщення і фіксацію зуба в лунці, а також його захист. Пародонт включає: ясна, періодонт, окістя, кістку альвеолярного відростка і цемент кореня. До захворювань, які лікує пародонтолог, відносяться: пародонтоз, гінгівіт і пародонтит.

Хвороби ясен: основні причини

Причиною більшості захворювань пародонту є неправильна гігієна порожнини рота. Неточна або занадто коротка чистка зубів викликає накопичення бактеріального нальоту на зубах, який з часом твердне і перетворюється на зубний камінь. Тверді відкладення часто є джерелом токсинів, що викликають запалення пародонту і ротової порожнини.

Інші причини включають вроджені чи набуті аномалії прикусу, носіння погано підібраних зубних протезів і бруксизм. Хвороби ясен можуть виникати при цукровому діабеті або значно зниженому імунітеті організму (рак, ВІЛ). Захворювання пародонту часто супроводжують людей, які страждають на булімію – постійна блювота є причиною отруєння ротової порожнини шлункової кислотою, яка призводить до утворення виразок на яснах.

До хвороб пародонту призводить дієта бідна вітамінами групи B і C, а також куріння сигарет. Іноді захворювання ясен з’являються як небажаний побічний ефект від прийому деяких лікарських препаратів.

Консультація пародонтолога (Київ): що відбувається під час візиту?

Зазвичай до пародонтолога пацієнта направляє стоматолог, коли вирішить, що терапія захворювань виходить за рамки його компетенції. Лікування у пародонтолога не закінчується одним відвідуванням, а являє собою багатоетапний процес. Перший візит до кваліфікованого фахівця включає в себе: коротке інтерв’ю (опитування), візуальну оцінку стану зубів і ясен, діагностику захворювань і виконання основних процедур, спрямованих на поліпшення рівня гігієни ротової порожнини пацієнта.

Як правило, хороший пародонтолог (Київ) спочатку проводить видалення зубного каменю (механічне або ультразвуком), піскоструминну очистку і полірування емалі. Виконують цю тріаду в комплексі, тому що тільки так ці процедури принесуть найкращі результати.

Часто зуби покриваються спеціальним фторидним препаратом, щоб запобігти погіршенню зубного ряду. Далі доктор оцінює стан ротової порожнини пацієнта, діагностує причини захворювань і дає відповідні рекомендації щодо гігієни порожнини рота.

Крім обстеження, лікар-пародонтолог може дати направлення на рентген зубів. Рентгенівський знімок допоможе визначити характер і ступінь втрати кісткової тканини навколо кожного зуба. На послуги пародонтолога в Києві ціна зазвичай залежить від того, які ще додаткові процедури проводяться.

Якщо консервативні методи не допомагають, і стан пацієнта не покращується, стоматолог і пародонтолог (Київ) спільно призначають більш складні методики лікування – протезування або хірургічне втручання на пародонті (наприклад, відкритий кюретаж). Незалежно від виду терапії, хворому буде запропоновано в подальшому регулярно відвідувати стоматолога (мінімум 2 рази на рік) – для проходження обстеження і гігієнічної чистки порожнини рота.

Чому варто звернутися в центр стоматології «Смайлик»?

Професійна команда, що складається з лікарів-стоматологів різної спеціалізації, готова до проведення будь-якої, навіть самої складної стоматологічної процедури. Нашою головною метою є надання допомоги найвищої якості, при цьому, піклуючись про комфорт Пацієнтів і усуваючи стрес, який супроводжує їх на прийомі у лікаря. Безпека наших клієнтів для нас також дуже важлива – ми використовуємо найвищі стандарти для забезпечення стерильних умов проведення стоматологічних процедур.

Консультація пародонтолога – 350 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049