С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Пародонтологічна чистка зубів

Захворювання пародонту – це прогресуючий запальний процес, що руйнує ясна і навколишні навколо зубів тканини (кістки щелепи, окістя, періодонтальні зв’язки, альвеоли). Основною причиною хвороб пародонту є скупчення бактерій в зубному нальоті, які дратують ясна, викликають їх почервоніння, підвищену чутливість і набряки, які починають кровоточити не тільки при прийомі їжі або чищенні зубів.

Наліт, який накопичився поступово перетворюється в зубні камені, які необхідно видаляти, щоб зупинити процес хвороби. Згодом тканина ясен руйнується кальцінованим зубним нальотом і його побічними продуктами, в результаті чого формуються кишені між зубами і яснами. Зубний камінь починає заповнювати ці кишені, витісняючи зуб, який потім розхитується і випадає. Пародонтологічна гігієна допомагає знизити ризик розвитку захворювань пародонтиту, здатних вражати не тільки зуби, але і весь організм в цілому.

Які симптоми захворювання пародонту?

Є кілька симптомів, що вказують на пародонтит, які можна визначити самостійно в домашніх умовах:

  • почервоніння, набряк або хворобливість ясен;
  • з’являється неприємний запах з рота;
  • кровоточивість ясен (після чистки або прийому їжі);
  • оголені пришейкі зубів;
  • хитаються зуби;
  • реакція на солодке і кисле;
  • гіперчутливість до холодної або гарячої їжі / напоїв.

Якщо ви помітили будь-який з перерахованих вище симптомів, зверніться до фахівців нашого стоматологічного центру «Смайлик», щоб вчасно вжити відповідних профілактичних заходів.

Пародонтологічна чистка: як проходить процедура?

Дана процедура виконується за аналогією закритого кюретажу. Кюретаж – це спосіб очищення кореня зуба від відкладеного на ньому зубного каменю і видалення грануляційних відкладень, що залишилися в ясенній кишені. Фізіологічно пародонтальна кишеня є щілина близько 2 мм між зубом і яснами. У разі пародонтиту цей простір поглиблюється і заповнюється бактеріями, епітелієм, який відшарувався і залишками їжі. Своєчасно проведений комплекс неінвазивних профілактичних заходів допоможе уникнути хірургічного видалення патологічно змінених тканин.

Закритий кюретаж являє собою класичний метод пародонтологичної чистки зубів і кишень, глибина яких не перевищує 5 мм. Процедура болюча, тому проводять її під місцевою анестезією. Вона може зачіпати область одного або декількох зубів. В цьому випадку чистка займає близько 30-60 хвилин. Іноді необхідно провести видалення каменів навколо всіх зубів, тоді час процедури збільшується.

Стоматолог спочатку оголює корінь зуба через відхилення слизової оболонки ясен без її розрізання. Потім в ясенну кишеню вставляються спеціальні стоматологічні інструменти – кюретки, вигини яких забезпечують доступ до будь-якої щілини в порожнини рота. Вони соскоблюють грануляцію і зубний камінь з кореня зуба, зі стінок і дна кишень. Під час процедури може з’явитися невелика кровоточивість ясен.

Після чистки інструментами в проріз вводять голку шприца з фізіологічним розчином і вимивають залишилися частинки сколених камінчиків. Правильно виконаний кюретаж призводить не тільки до згладжування ясенних кишень, але і до утворення нового, здорового епітелію. Для видалення твердих відкладень таким способом, можна використовувати також ультразвуковий скейлер.

Рекомендації після процедури

Дуже важливо після проведеного лікування строго слідувати інструкціям пародонтолога. Це дозволить знизити больові відчуття і забезпечить нормальний хід процесу загоєння. Ясна деякий час будуть залишатися чутливими для дотику, тому слід утриматися від чищення зубів протягом 12 годин після процедури.

Рекомендується використання рідини для полоскання рота з хлоргексидином, яка має дезінфікуючу дію, знімає біль і кровоточивість ясен, сприяє регенерації тканин. Крім того, вона усуває зубний наліт і запобігає утворенню зубного каменю.

Професійна пародонтологічна чистка (м.Київ) – кращі ціни

Фахівці стоматологічного центру «Смайлик» мають великий досвід і вміють правильно підійти до кожного пацієнта. Всі процедури виконуються з використанням сучасного обладнання і високоякісних матеріалів. Ціна пародонтологічної чистки буде залежати від способу видалення зубного каменю (механічний або ультразвуковий) і обсягу роботи. Наша клініка пропонує також інші профілактичні процедури – професійну комплексну гігієну порожнини рота і естетичну стоматологію, в тому числі відбілювання зубів.

Пародонтологічна чистка (одна щелепа) – 4100 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049