С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Пломбування дитячих зубів

Всі діти люблять солодке, а, як відомо, різні солодощі і інша високо вуглеводна їжа сприяє розвитку карієсу.

Але бувають випадки, коли ні правильне харчування, ні регулярна гігієна ротової порожнини не допомагають, і дитина все одно стикається з каріозною поразкою зубів.

Молочні зуби мають недостатньо міцну емаль, через що на їх поверхні поширюються бактерії, що провокують розвиток карієсу. Якщо упустити каріозні процеси на початковій стадії, без бормашини вже не обійтися!

Незважаючи на те, що до 12-13 років у дитини вже формуються корінні зуби, молочні зуби також необхідно своєчасно лікувати. Це стосується не тільки зміцнення, а й пломбування.

Пломбування дитячих зубів необхідно, коли карієсу вже вдалося проникнути вглиб зуба, оскільки альтернативне лікування більш не буде ефективним.

Якщо вчасно не почати лікування, це може призвести до поширення інфекції, що призведе до серйозних ускладнень.

 

Помилка більшості батьків полягає в тому, що зазвичай вони не хочуть витрачати гроші на лікування молочних зубів, адже, здавалося б, їх простіше видалити.

Але видалення дитячих зубів має місце бути тільки тоді, коли відновлення здоров’я молочного зуба вже не представляється можливим. Також вдатися до видалення тимчасового зуба можна в разі, коли на його місце «претендує» постійний.

Якісне пломбування дитячих зубів Київ

Для лікування невеликого карієсу молочні зуби не пломбують. Стоматолог здійснює видалення поверхневого карієсу, потім обробляє область за допомогою ремінералізуючого складу. Так можна усунути карієс, і зміцнити зуб, захистивши його від руйнування в подальшому.

Пломбування дитячих зубів в Києві в нашій клініці виконується, якщо внаслідок каріозного ураження в зубі утворилася порожнина. В такому випадку кваліфікований стоматолог відокремлює від здорового зуба уражені ділянки, при необхідності пломбує канали та, використовуючи склоіономерну пломбу, відновлює форму молочного зуба.

Для чого потрібно пломбувати молочні зуби

  1. Щоб каріозні поразки не поширилися на зачатки корінних зубів. Коли карієс, який розрісся на молочних зубах починає вражати корінь, інфекція може поширитися на постійні зуби, які ще не встигли прорізатися.
  2. Щоб уникнути руйнування молочних зубів. Незважаючи на те, що тимчасові зуби швидко випадають, вони формують розвиток щелеп і постійного прикусу. Важливо, щоб молочний зуб був видалений природним шляхом (корінь з часом розсмоктався, зуб розхитався і випав). Якщо вирвати тимчасовий зуб раніше покладеного часу, це, найімовірніше, позначиться на зростанні постійних.
  3. Щоб у дитини була гарна посмішка. Темні плями на зубній емалі мають нездоровий і непривабливий вигляд. Саме тому батьки і вирішують звернутися до дитячого стоматолога з проханням запломбувати зуби. Фахівці нашого центру дитячої та дорослої стоматологічної естетики допоможуть вилікувати карієс безболісно і швидко.

Пломбування каналів тимчасових зубів

Оскільки у молочних зубів є коренева система, то їх канали також можна запломбувати, як і у випадку з постійними зубами.

Але вирішити, чи потрібно таке пломбування, може тільки стоматолог, взявши до уваги такі фактори:

  1. Ступінь руйнування зуба. Якщо він не підлягає лікуванню, фахівець порадить видалити його.
  2. Коли на зміну молочному зубу непосиді прийде корінний. Якщо постійний зуб вже «на підході», в лікуванні тимчасового немає ніякого сенсу. З’ясувати це можна, зробивши панорамний знімок.

Приводьте вашого малюка на консультацію і профілактичний огляд в нашу клініку. Це допоможе вчасно виявити карієс, і провести пломбування дитячих зубів, ціна якого вас приємно здивує.

Ціна на пломбування дитячих зубів в Києві

Дитяча Консультація Безкоштовно (Акція!!!)
Лікування карієсу тимчасового зуба 1 рівень 650 грн
Лікування карієсу тимчасового зуба 2 рівень 750 грн
Лікування карієсу тимчасового зуба 3 рівень 850 грн

 

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Максим Дорошенко
стоматолог- терапевт, эндодонт
Освіта:
Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, стоматологический факультет
Стаж роботи:
7 лет
Кількість пацієнтів:
2500 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049