С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Пломбування молочних зубів

Гіппократ припускав, що формування молочних зубів відбувається за рахунок молока. Ніхто не знає, чому він вирішив, що це так, але існує якась гіпотеза, що це через те, що зуби рано випадають і є надмірно крихкими.

Зрозуміло, думка батька медицини не є вірною. Молочні зуби не називаються так через їх структурні особливості. Але відомо, що непостійні зуби відрізняються підвищеною чутливістю до пошкоджень. Що стосується карієсу, це взагалі окреме питання, оскільки молочні зуби схильні до утворення в них дірок. У порівнянні з постійними зубами, каріозне ураження починає прогресувати набагато раніше і швидше.

Щоб вчасно виявити у дитини перші прояви карієсу, її необхідно привести на профілактичний огляд в нашу спеціалізовану стоматологію «Смайлик». Якщо малюкові вже виповнився 1 рік, не варто зволікати. Можете сміливо приходити на консультацію до дитячого стоматолога.

Незалежно від того, що в 12-13 років тимчасові зуби вже повноцінно замінюють корінні, їх захворювання важливо вчасно лікувати. Це стосується не тільки зміцнення, а й пломбування зубного ряду.

Пломбування дитячих молочних зубів в «Смайлик»

Коли карієс лікується на початковій стадії, коли на зубі тільки утворилося невелика пляма, в пломбуванні молочних зубів немає необхідності.

Стоматолог займається видаленням поверхневого каріозного ураження зубів, після чого зуби обробляються за допомогою спеціального ремінералізуючого складу. Це дозволяє повноцінно позбутися від карієсу, зміцнивши і захистивши зуб від непередбаченого руйнування в майбутньому.

Дитячі зуби пломбуються, якщо внаслідок ураження карієсом, в зубі утворюється порожнина. Для цього лікар позначає уражені ділянки здорового зуба, а також якщо є потреба, пломбує канали та відновлює форму зуба, використовуючи склоіономерну пломбу.

Для чого здійснюється пломбування молочних зубів?

Пломбування молочних зубів в Києві здійснюється, щоб уникнути їх передчасного руйнування.

Незважаючи на те, що молочні зуби будуть у дитини лише тимчасово, їх роль надзвичайно важлива. З їх допомогою формується розвиток верхньої і нижньої щелепи, а також постійний прикус.

Пам’ятайте, що тимчасові зуби повинні видалятися природним шляхом (корінь з часом розсмокчеться, тоді як сам зуб почне хитатися, і, внаслідок, випаде).

Якщо видалити молочний зуб, уражений карієсом, раніше покладеного часу, це може привести до того, що постійні зуби будуть неправильно рости.

Коли каріозна поразка стрімко поширюється на тимчасові зуби, воно сприяє активному ураженню кореня. Таким чином, виникає ризик того, що в ротовій порожнині виникне інфекція, і пошириться на корінні зуби, які ще не встигли прорізатися.

Також молочні зуби пломбуються, щоб посмішка непосиди мала естетичний вигляд. Наявність темних плям на зубах виглядає негарно, і відразу стає зрозуміло, що є проблеми.

Це одна з основних причин, чому батьки приводять своїх діток на процедуру пломбування до стоматолога. Лікарі нашої стоматологічної клініки «Смайлик» нададуть свої послуги по усуненню каріозного ураження зубів у дітей абсолютно безболісно і швидко.

Пломбування каналів молочних зубів

Пломбування молочних зубів Київ передбачає встановлення пломб на кореневу систему. Але це не завжди актуально. Рішення про пломбування приймає безпосередньо стоматолог, відштовхуючись від 2-х моментів:

  • Наскільки молочний зуб зруйнований. Якщо він не підлягає лікуванню через те, що надмірно зруйнувався, лікар, швидше за все, порадить видалити його.
  • Як скоро у непосиди прорізатиметься корінний зуб, замінивши собою тимчасовий. Якщо постійний зуб повинен ось-ось з’явитися, немає необхідності в лікуванні молочного. Визначається це панорамним знімком зубного ряду. Зробити знімок можна також в нашій клініці буквально за кілька хвилин.

Приводьте до нас на огляд і консультацію ваших милих малюків. Лікарі нашої клініки з радістю допоможуть без болю і сліз вилікувати хворі молочні зубки.

Пломбування молочних зубів, ціна яких вас приємно здивує, допоможе зберегти зуби здоровими!

Дитяча Консультація Безкоштовно (Акція!!!)
Лікування карієсу тимчасового зуба 1 рівень 650 грн
Лікування карієсу тимчасового зуба 2 рівень 750 грн
Лікування карієсу тимчасового зуба 3 рівень 850 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Максим Дорошенко
стоматолог- терапевт, эндодонт
Освіта:
Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, стоматологический факультет
Стаж роботи:
7 лет
Кількість пацієнтів:
2500 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049