С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Покриття фиссур (герметиком - інвазивний і неінвазивний методи)

Герметизація фісур – це сучасна процедура, яка може проводитися різними методами, які залежать від стану поверхні зубів.

Дана процедура проводиться з метою попередження розвитку каріозного ураження зубного ряду в природному поглибленні того чи іншого зуба на жувальній поверхні .

Герметизація фісур, ціна якої вас приємно здивує, проводиться в нашій спеціалізованій стоматології «Смайлик». У нас працюють виключно висококласні фахівці з багаторічним досвідом роботи в цій сфері діяльності. В ході лікування використовуються останні інноваційні методики і сучасна апаратура.

Фіссури не бувають абсолютно рівними. На них є виступи і поглиблення, які сприяють тому, що їжа краще пережовується. Фіссури схильні до накопичення в них зубного нальоту, який провокує розвиток карієсу. При неглибоких і широких борознах немає необхідності в проведенні герметизації, оскільки в даному випадку зуби можна з легкістю очистити за допомогою зубної щітки.

Неінвазивна герметизація фісур Київ

Якщо в фіссурах є борозни, які не можна очистити від залишків їжі та зубного нальоту, використовуючи зубну щітку або звичайну слину, потрібна герметизація фісур зубів.

Стоматологи клініки «Смайлик» в ході проведення цієї процедури виконають наступні дії:

  • Очистять поверхню зуба від нальоту, який скупчився
  • Щоб герметик краще закріпився, створять шорсткість
  • Завдадуть і зафіксують герметик

Герметичний матеріал твердне за рахунок дії на нього відповідного світла (це безпосередньо залежить від типу герметика).

Якщо на поверхні зуба є накриті борозни, очистити і заповнити їх герметиком не так-то просто. В даному випадку лікар повинен буде вдатися до використання механічних засобів, щоб розкрити фісури.

Інвазивна герметизація фісур

Цей вид герметизації проводиться, коли зубна емаль вже фактично сформована.

У такому випадку збігаються 2 фактора:

  • Емальоване покриття ще не до кінця зміцніло
  • У закритих і глибоких фіссурах накопичується наліт

Цю проблему можна вирішити за допомогою, розширивши і герметизувати борозни. Інвазивний метод герметизації користується значно більшим попитом, ніж стандартне пломбування навіть на початковій стадії каріозного ураження зубів.

Звичайною пломбою можна закрити, щонайменше, ¼ жувальній поверхні зуба, тоді як використання герметичних засобів зменшує цю площу на 5%.

 

Розширити і вирівняти фісури можна на повну глибину, використовуючи алмазний бором. Це необхідно для заповнення порожнин герметиком, і для виявлення прихованих осередків карієсу, які могли залишитися непоміченими в ході первинного огляду. Якщо в ході розтину фісури спостерігається вогнище каріозного ураження зуба, необхідно попередньо видалити його, і лише після закінчення цього процесу приступити до герметизації.

До якого б методу герметизації НЕ вдався стоматолог, не забувайте, що для даної процедури характерний тимчасовий характер. Після того, як жувальна емаль буде повністю сформована, не настільки важлива наявність в фісурах герметичних засобів, скільки те, що зуби стануть стійкими.

Якщо дотримуватися гігієни ротової порожнини і вчасно відвідувати стоматолога, ефект від герметизації закріпиться надовго.

Покриття фісур (герметиком – інвазивний і неінвазивний методи) 605-715 грн

 

Процедура герметизації фісур ціна Київ здійснюється швидко і абсолютно безболісно. Звертайтеся в нашу стоматологію. Фахівці з радістю допоможуть вилікувати ваші зуби, щоб вони надовго залишалися здоровими!

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Максим Дорошенко
стоматолог- терапевт, эндодонт
Освіта:
Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, стоматологический факультет
Стаж роботи:
7 лет
Кількість пацієнтів:
2500 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049