С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Політика конфіденційності

[ppcf7_title]

Дана Політика конфіденційності визначає порядок збору, зберігання, застосування, розкриття і передачі інформації, яку [ppcf7_name] (далі КОМПАНІЯ) отримує від користувачів і клієнтів ресурсу (далі КОРИСТУВАЧ) https://kievsmile.com.ua (далі – САЙТ). Представлена ​​Політика конфіденційності поширюється на всі супутні ресурси, піддомени, товари, послуги і послуги КОМПАНІЇ.

Загальні положення

Використання КОРИСТУВАЧЕМ САЙТУ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних КОРИСТУВАЧА. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності КОРИСТУВАЧ повинен припинити використання САЙТУ.

 

Представлена ​​Політика конфіденційності стосується лише справжнього САЙТУ і інформаційні дані, які добровільно надають КОРИСТУВАЧІ. Її дія не поширюється на сторонні ресурси, в тому числі, ті, на яких згадується САЙТ або на яких містяться прямі посилання на САЙТ. КОМПАНІЯ не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються КОРИСТУВАЧЕМ.

Персональна інформація КОРИСТУВАЧІВ, яку обробляє КОМПАНІЯ

При відвідуванні САЙТУ автоматично визначається Ваша IP адреса, ім’я домену, країну реєстрації IP. Також нами фіксується факти переходу по сторінках САЙТУ, іншу інформацію, яку Ваш браузер надає відкрито і добровільно. Дані відомості допомагають істотно спростити користування САЙТОМ, зробити пошук потрібних або цікавих для Вас матеріалів набагато швидше і комфортніше.

На САЙТІ реалізована стандартна технологія індивідуалізації стилів відображення сторінок і розміщеного на них контенту під параметри конкретно Вашого монітора «cookies». «Кукі» – це що зберігаються на жорсткому диску дані про відвідувані веб-сайти, призначених для користувача налаштуваннях, персональних налаштуваннях режиму перегляду контенту. Реалізована на САЙТІ технологія «cookies» надає інформацію про те, з якого стороннього ресурсу був виконаний перехід на Сайт, імені домена Вашого провайдера, країни відвідувача, дані про завантажені матеріали з САЙТУ. Дана технологія використовується і браузерними лічильниками компаній Yandex, Rambler, Google.

«Сookies» не збирає особистої або конфіденційної інформації про користувача, дану технологію можна заблокувати при персональній роботі з САЙТОМ, використовуючи налаштування Вашого браузера або поставити обов’язкове повідомлення про посилку «кукі».

На САЙТІ реалізована стандартна технологія підрахунку кількості відвідувачів і переглядів сторінок, оцінки технічних можливостей хост-серверів, рейтингів, відвідуваності сторонніх організацій.Дана інформація дозволяє нам вести облік активності відвідувачів, актуальності представленого контенту, його затребуваності, складати характеристику аудиторії, яка нас відвідує. Також подібний збір даних допомагає нам мати у своєму розпорядженні сторінки і матеріал найбільш зручним для користувачів чином, забезпечувати ефективну взаємодію і бездоганну роботу з браузерами відвідувачів.

Ми фіксуємо інформацію про переміщення по САЙТУ, сторінках, які переглядаються в загальному, а не персональному порядку. Ніякі особисті або індивідуальні дані без дозволу користувачів КОМПАНІЯ не буде використовувати або передватиа третім особам.

Будь-яка персональна інформація, в тому числі ідентифікаційна , надається користувачами САЙТУ виключно добровільно. Всі дані, які Ви залишаєте на САЙТІ власноруч при реєстрації, в ході оформлення замовлення, заповнення форм (ПІБ, адреса електронної пошти, контактний телефон, дані кредитної картки, банківських рахунків) зберігаються в таємниці і не розголошуються. Кожен відвідувач САЙТУ в праві відмовити від надання будь-якої персональної інформації і відвідувати ресурс на умовах абсолютної анонімності, крім випадків, коли ці дії можуть перешкодити коректному користуванню окремими функціями або можливостями САЙТУ.

 

Цілі обробки персональних даних КОРИСТУВАЧІВ

КОМПАНІЯ зібрана інформація про особисті дані відвідувачів САЙТУ може бути застосована для наступних цілей:

Зв’язок з СПОЖИВАЧЕМ, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання САЙТУ, роботи КОМПАНІЇ, виконання угод і договорів КОМПАНІЇ, а також обробка запитів і заявок від КОРИСТУВАЧА;

Поліпшення якості обслуговування клієнтів і користувачів. Надані Вами дані допомагають набагато ефективніше реагувати на запити або звернення відвідувачів, клієнтів;

Персоналізація користувацького досвіду. Інформація застосовується для складання «портрету» користувача, визначення контенту, який цікавить Вас,  актуальних для Вас послуг і сервісів, що надаються на САЙТІ;

Обробка замовлень і платежів. Надана інформація застосовується для оформлення замовлення, контролю надходження оплати за нього. Будь-яка фінансова або персональна інформація про наших користувачів не передається третім особам і зберігається в таємниці.

 

Заходи, що застосовуються для захисту персональної інформації КОРИСТУВАЧА

КОМПАНІЯ приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації КОРИСТУВАЧА від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб.

 

Зміна Політики конфіденційності. Чинне законодавство

 

КОМПАНІЯ залишає за собою право змінювати або коригувати правила і умови Політики конфіденційності. У разі внесення будь-яких поправок або нововведень в справжню Політику, вказується дата останнього оновлення. Використовуючи даний САЙТ, Ви погоджуєтеся з вищеописаними правилами і умовами, а також берете на себе відповідальність за періодичне ознайомлення з нововведеннями і змінами в Політиці конфіденційності.

 

Відмова від відповідальності

САЙТ не бере відповідальність за дії інших сайтів і ресурсів, третіх осіб і сторонніх відвідувачів.

 

Зворотній зв’язок.

Всі пропозиції або питання щодо Політики конфіденційності САЙТУ КОМПАНІЇ КОРИСТУВАЧ в праві повідомляти за нижче вказаними контактами:

 

[ppcf7_contact]

Дата публикації: [ppcf7_date]

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ДОЛІКУЄМ ПАЦІЄНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049