С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Приясенна чистка

Якщо зубний камінь не видаляється регулярно (кожні півроку), він викликає запалення ясен, а це прямий шлях до бактеріальної атаки на тканини зуба, карієсу, пародонтозу і, як наслідок, втрати зубів. Таким чином, видалення зубного каменю – очевидна профілактика, яку не можна ігнорувати. Крім питань здоров’я, важлива також естетика. Камені на зубах виглядають просто некрасиво і часто викликають неприємний запах з рота. Тому не варто їх у роті «вирощувати»!

Зубний наліт можна легко виявити, якщо він накопичується навколо зубів вище лінії ясен. Однак відкладення, разом з присутніми в них бактеріями, можуть вільно проникати вглиб десни, вражаючи корінь зуба. Фахівці стоматологічного центру «Смайлик» можуть за допомогою глибокої під’ясенної чистки допомогти вам боротися з зубними каменями в яснах.

Хто потребує такої очищення? В ідеалі, здорові ясенні кишені повинні мати глибину не більше 3-4 міліметрів. Якщо ж вони глибше, ніж 5 мл, то буде доцільно виконання даної процедури. Вона настійно рекомендується всім, у кого є інфекція або захворювання ясен, наприклад, прогресуючий гінгівіт, який може перерости в більш серйозну хворобу – пародонтит, що приводить до втрати кісткової тканини і зубів.

Підясенна чистка зубів: як проходить процес?

Під час видалення зубного каменю і згладжування кореня можна використовувати ультразвуковий скалер. Однак, щоб повністю видалити всі тверді відкладення, додатково застосовують ручні стоматологічні інструменти, які дочищают все, що залишилося в пародонтальній кишені після ультразвуку. Сама процедура полягає в наступному:

  • Пацієнту, щоб він не відчував болю, вводять в область ясен і зубів, де буде проводитися чистка, ін’єкцію анестетика або гель.
  • Інструмент, який використовується для видалення відкладень, зіскоблює зубний камінь і наліт, присутні на коренях зубів. Це гарантує, що бактерії будуть видалені, тому немає грунту для утворення карієсу або руйнування зубів.
  • У разі тяжких інфекцій стоматолог може призначити антибіотики, щоб продовжувати боротися з бактеріями, а також сприяти загоєнню ясенних кишень.
  • В кінці лікування використовується стругальний інструмент, за допомогою якого дантист змінює форму поверхні зуба і робить її більш гладкою. Це знижує ймовірність подальшого утворення хвороботворних бактерій, і прискорює зрощення з яснами.

Глибока під’ясенна чистка коренів, в поєднанні з правильним режимом прийому лікарських препаратів, призначених лікарем, допоможе зберегти здоров’я ясен і зубів, усуваючи при цьому ймовірність їх захворювань в майбутньому.

Переваги глибокого очищення

У даній процедурі ультразвуковий іригаційний очищувач і спеціальні стоматологічні кюретки з вигинами видаляють зубні камені там, де звичайні чистячі пристрої (щітки, нитки) не зможуть дістати: на зубах під лінією ясен і навколо коренів. Завдяки цьому під’ясенна чистка:

  • Бореться з захворюванням ясен – гінгівіт або ранньою стадією пародонтиту. Для їх усунення найчастіше досить однієї процедури. У більш важких випадках лікар може збільшити кількість сеансів обробки ротової порожнини.
  • Запобігає карієс. Захворювання ясен пов’язано з втратою кісткової тканини зубів, що призводить до їх руйнування. Коли карієс досягає кореня, простого лікування, такого як пломбування, недостатньо для боротьби з ним. Інфекцію потрібно прибирати від самого кореня зуба, щоб запобігти каріозний процес.
  • Робить дихання більш свіжим. Скупчення зубного нальоту і бактерій в ротовій порожнині призводить до неприємного запаху з рота. Видалення вогнищ інфекції з зубів і запалених ясен поліпшує дихання.

Обов’язково слід звернутися до стоматолога при перших же ознаках запалення пародонту. Чим раніше почати лікування, тим краще, щоб він не переріс у більш важку форму пародонтит.

Під’ясенна чистка зубів в Києві: центр стоматологічної естетики «Смайлик»

Наша професійна команда стоматологів прагне надати вам індивідуальний, дбайливий догляд і увагу, яких ви заслуговуєте. Щира турбота про комфорт пацієнта – відмінна риса наших кваліфікованих фахівців. Філософія клініки полягає в наданні послуг найвищої якості, спрямованих на підтримку здоров’я і гарного зовнішнього вигляду вашої посмішки.

На всі свої послуги ми пропонуємо цілком лояльні ціни, які не змінюються вже протягом тривалого періоду часу – щоб люди із середнім достатком могли, при необхідності, дозволити собі будь-які стоматологічні процедури. Ознайомитися з повним прайсом цін стоматології «Смайлик» можна на нашому сайті, а також записатися на прийом до лікаря на приясенну чистку.

Приясенна чистка (за 2 щелепи) – від 1380 грн до 1850 грн

Під’ясенна чистка (за 1 щелепа) – 4100 грн 

Під’ясенна чистка (за 1 зуб) – 250 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049