С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Знімне протезування зубів Київ

Знімне протезування користується великим попитом на сьогоднішній день. Установка таких протезів актуальна, коли пацієнт з тієї чи іншої причини позбувся більшої частини, або й зовсім, всіх зубів. Найчастіше таке може трапитися через отримані травми або в силу віку.

Основні показання для установки знімних протезів

Знімні протези встановлюються в наступних випадках:

 • Позбавлення зубів, які випали природним шляхом
 • Зуби, загублені внаслідок фізичної травми
 • Остання стадія пародонтиту

З першими двома пунктами все досить просто: в даних випадках протезування часто є єдиним швидким і ефективним рішенням проблеми. Відносно пародонтиту – можливий і інший варіант лікування, якщо ще є шанс на «порятунок» зубів. Наприклад, протезування можна поєднати з вектор-терапією.

Завдяки професіоналам нашої клініки «Смайлик», ви зможете назавжди забути про стереотипи: знімний протез – щелепа в стаканчику.

На сьогоднішній день сучасні інновації дозволяють здійснити установку знімних протезів зовсім іншим шляхом.

Конструкція виготовляється з висококласного акрилу. Вам більше не доведеться на ніч занурювати протези в дезінфікуючий розчин.

Незаперечні переваги знімних протезів

Серед безперечних переваг таких конструкцій:

 • Гнучкі і міцні матеріали, що дозволяють розробити протези конкретно під вашу щелепу.
 • Відсутність алергічних реакцій. Якщо у пацієнта є алергія на акрил або метал, ми можемо запропонувати варіант з нейлону.
 • Оптимальне співвідношення «ціна-якість». Цей вид протезування є набагато бюджетнішим, ніж незнімні імплантати.

Що потрібно знати про знімне протезуваня?

Знімне протезування зубів розділяється на 3 підкатегорії:

 • Частково-знімний протез. Закріплюється завдяки аттачменам або кламерам, завдяки чому протези можна з легкістю встановити на щелепу, на якій ще збереглися здорові зуби.
 • Умовно-знімний протез. Його можна зафіксувати, використовуючи спеціальний стоматологічний цемент або гвинти. В даному випадку пацієнт не зможе власноруч зняти конструкцію. Для цього необхідно буде відвідати стоматолога. Якщо ви потребуєте в установці протеза тільки на один зуб – цей варіант буде єдиним вірним.
 • Повноцінно знімний протез. Його можна зафіксувати, використовуючи кламери, присоски або клей. Ви зможете самі, як встановлювати їх, так і знімати.

Різновиди знімних протезів

 • Пластинкові

Съемное протезирование в КиевеПластинковий протез стане ідеальним варіантом, коли пацієнту потрібна конструкція на один зуб. Вони виготовляються з пластини з міцного пластику, закріплюються на кламерах. Даний варіант є одним з найбільш недорогих.

Серед мінусів – такі протези важко встановлюються. І по закінченню часу потрібно фіксувати конструкцію повторно. Також необхідно буде уважно ставитися до розжовування твердої їжі

 • Бюгельні

Якщо вам потрібен знімний протез для верхньої щелепи, варто акцентувати увагу на протезах бюгельного типу. Вони вважаються одними з найбільш сучасних, кріпляться замками або за допомогою кламерів. Замки дають можливість рівномірного розподілу навантаження по всьому периметру десни. З розжовуванням їжі труднощів не виникне. Установка такої конструкції можлива тільки, якщо у пацієнта залишилося, щонайменше, 6 своїх зубів.

 • Имедіат-протези

Цей варіант можливо встановити тільки тимчасово, поки буде готуватися постійна коронка або імплантат.

Плюс цього виду протезування полягає в тому, що конструкція чудово маскує недолік зубів, утримуючи на своїх місцях природні зуби. Установка відбувається з використанням гачків з металу, або вони кріпляться на відповідний клей.

Вартість знімного протезування

Знімні протези коштують від 2500 до 9500 гривень. Більш точну ціну можна уточнити, зателефонувавши за контактним номером телефону на сайті. Цінова політика безпосередньо залежить від різновиду протеза, який вам потрібен.

Звертайтеся, будемо з нетерпінням чекати дзвінків і оформлення онлайн-заявок! Знімне протезування зубів Київ в стоматології “Смайлик” поверне вам повноцінну здорову усмішку.

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Король Тарас Александрович
Стоматолог - Ортопед
Освіта:
НМУ им. Богомольца
Стаж роботи:
3
Кількість пацієнтів:
~ 500
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049