С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Шинування зубів

Шинування зубів Київ на сьогоднішній день цікавить багатьох. І сьогодні ми дізнаємося – чому.

Для правильного зрощення кістки після перелому лікар повинен в обов’язковому порядку накласти пацієнтові гіпс. Гіпсова накладка сприяє шинуванню перелому, внаслідок чого відбувається правильне загоєння.

У ситуаціях, коли порушується положення зубного ряду, принцип дії аналогічний. Для збереження положення зубів, їх необхідно шинувати – 5 основных причин:

  1. Зуби стали надмірно хиткими після тієї чи іншої травми (як приклад, шинування зубів при вивиху).
  2. Зуби стали занадто рухливими внаслідок прогресуючої форми пародонтиту.
  3. Розвинулося захворювання ясен, в результаті чого утворилися великі кишені між ними .
  4. Реабілітаційний період після носіння брекет-системи.
  5. Бракує (частково) зубів в зубному ряду. У даному разі стоматолог призначає шинування разом з протезом, що відновлює зуби і утримує їх положення.

Основне завдання цієї маніпуляції – збереження положення зубного ряду відносно один одного і в альвеолярному відростку. Крім цього, шинування зубів, ціна якого вас приємно здивує, попереджає розбіжності зубів.

Що ми знаємо про шинування?

Щоб зміцнити становище зубного ряду в загальноприйнятому поданні шину не застосовують. Стоматологічне шинування має на увазі використання професійних відповідних ниток з поліетилену, шовку і скловолокна. У рідкісних випадках може бути застосована арамідна нитка, що відрізняється зверхміцністю.

В стаціонарному варіанті шинування: методика і показання

Такий варіант зміцнення становища зубного ряду актуальний, коли є необхідність вилікувати запущену форму пародонтиту або вирівняти зуби після брекет-системи (якщо так порекомендував лікуючий стоматолог). Щоб здійснити шинування, нитка фіксується з внутрішньої сторони зубів за допомогою спеціального композитного матеріалу.

Коли потрібно вирівняти зубний ряд, видалення нитки відбувається по закінченню ретенції, коли вже є очікуваний ефект після носіння брекетів.

Відносно конструкції, яка встановлюється при шинуванні, коли у пацієнта запущена форма пародонтиту: зруйновану структуру альвеолярних відростків не видаляють взагалі. Вона відповідає за постійне утримання зубів на місцях, не зміщує і не розхитує їх.

Знімний варіант шинування: методика і показання

Такого роду конструкції часто використовуються в комплексі паралельно протезуванню зубного ряду. Наприклад, протез на бюгелі знімного типу не просто заповнює проміжки між зубами, але і не дає зміщатися рідним зубам. Бюгельні протези користуються особливою популярністю в сфері протезування в цілому.

Акцентуємо вашу увагу на те, що стоматологічне шинування має на увазі більш ретельну гігієну порожнини рота. А якщо конструкція знімна, необхідно також стежити за гігієною протеза.

Наша спеціалізована стоматологія Смайлик проводить всі базові процедури зміцнення становища зубного ряду в ході лікування ясен і зубів.

Якщо ви помічаєте, що почав хитатися зуб, не варто зволікати. Записуйтеся на прийом до нашого фахівця. Він відповість на питання, що цікавлять, детально проконсультує і призначить правильне лікування!

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Король Тарас Александрович
Стоматолог - Ортопед
Освіта:
НМУ им. Богомольца
Стаж роботи:
3
Кількість пацієнтів:
~ 500
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049