С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Зняття зубних каменів

Зубний камінь – це твердий осад темного кольору, який утворюється з кальцінованого шару зубного нальоту. Його розвитку сприяє невідповідна гігієна порожнини рота, куріння, вживання кави або чаю. Зубні камені створюють середовище для розвитку бактерій, які є основними причинами карієсу і захворювань ясен, наприклад, пародонтиту. Вони відкладаються навколо шийки зуба і в важкодоступних місцях, до яких не може дістатися зубна щітка.

Тому так важливо кожні півроку (а курцям 3-4 рази на рік) звертатися до кваліфікованого стоматолога для зняття зубних каменів. Тривале накопичення кальцінованих кам’янистих відкладень може викликати опускання ясен і оголення дентальних кишень зубів, що призводить до поступового їх розхитування і втрати.

Стоматологічна допомога – зняття зубного каменю (м.Київ)

Центр дитячої та дорослої стоматології «Смайлик» виконує професійне чищення зубів, що дозволяє надовго зберегти їх в хорошому стані. Скейлінг – видалення твердих відкладень – виконується вручну, з використанням традиційних стоматологічних інструментів, а також механічно, за допомогою спеціалізованого ультразвукового скейлера. Фахівці проводять ретельне зняття зубного каменю і нальоту на кожному зубі окремо, не порушуючи здорові тканини. Після чого емаль полірується спеціальними щітками, гумовими чашками і полірувальними пастами для отримання максимально гладкої поверхні зуба.

Як виглядає ультразвукова скейлинг-процедура?

Існує два види скейлінга з використанням ультразвуку:

  • Над’ясенний – полягає у видаленні каменів з коронки зуба. Це найпопулярніший тип очищення, яке проводиться практично всім пацієнтам. Накінечник скалера прикладається до тих місць, де є видимі тверді відкладення. Потім ультразвук разом з водою вдаряє в частинки нальоту, змушуючи їх ламатися і відділятися від зуба.
    Під’ясенний – передбачає зняття зубного каменю, який накопичується під поверхнею ясен. Процедура спрямована на видалення кальцінованого шару в ясенній кишені, тобто нижче лінії ясен або навіть біля кореня зуба.

Головки скалера, які розбивають зубні камені, охолоджуються водою, тому процес очищення відбувається практично безболісно і добре переноситься пацієнтами. Після так званої «операції» іноді виникає тимчасова чутливість зубів. Усунути її можна шляхом нанесення лаку, який одночасно захищає їх поверхню від утворення карієсу.

Якщо в ході процедури лікар-стоматолог видалив значну кількість каменів, може з’явитися легка кровотеча з ясен і болючість під час прийому їжі . Для полегшення цих симптомів найкраще використовувати лікувальні не спиртні лосьйони для полоскання ротової порожнини. Неприємні симптоми повинні зникнути через кілька днів.

Рекомендації стоматолога після видалення зубного каменю

Після закінчення сеансу чистки зубів, з подальшим лакуванням емалі, рекомендується утримуватися від їжі і пиття (крім води). Протягом 24 годин після скейлінга слід уникати продуктів або рідин, які можуть пофарбувати зуби, наприклад, буряка, червоного вина, фруктових соків, джемів і повидла, моркви, томатного пюре, ягід чорниці, чорної смородини і суниці, а також шоколаду, кави, чаю.

Протипоказання для зняття каменів з зубів ультразвуком

Протипоказанням для виконання процедури за допомогою ультразвукових пристроїв є:

  • наявність у людини електрокардіостимулятора;
  • посттравматичні відшарування сітківки ока;
  • вагітність в першому і третьому триместрі.

У таких випадках скейлинг твердих зубних відкладень виконується традиційним способом, тобто за допомогою звичайних стоматологічних інструментів.

Де пройти процедуру зняття зубного каменю в Києві?

Виконати за доступною ціною зняття зубного каменю в Києві можна в центрі дитячої та дорослої стоматологічної естетики «Смайлик». Прайс на послуги наших стоматологів протягом декількох років залишається незмінним, щоб будь-хто, хто бажає знайти посмішку своєї мрії, зміг дозволити собі цю процедуру.

Клініка оснащена сучасним високотехнологічним обладнанням, а кваліфікований персонал має великий досвід роботи в даній області. Крім професійного видалення каменів з зубів, пацієнт отримає повний інструктаж з гігієни порожнини рота, включаючи підбір відповідних щіток, паст, рідин, зубної нитки і методів очищення.

Записатися до стоматолога можна заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів. Регулярне проходження процедур стоматологічної профілактики є необхідною умовою підтримки здоров’я ваших зубів!

Зняття зубного каменю відбувається на процедурах чистки зубів. Приясенній і під’ясенній. Послуга включена у вартість відповідних послуг.

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Максим Дорошенко
стоматолог- терапевт, эндодонт
Освіта:
Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, стоматологический факультет
Стаж роботи:
7 лет
Кількість пацієнтів:
2500 человек
Ильин Антон Владимирович
Стоматолог- ортодонт
Освіта:
ДЗ Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины, стоматологический факультет, специализации: " Стоматолог- ортодонт", "Стоматолог-ортопед".
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
279 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049