С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Воскове моделювання

Воскове моделювання активно використовується в сучасній стоматології для реставрації зубів. Метод дозволяє максимально точно скопіювати модель зуба, щоб потім сконструювати коронку, вініри або мостовідний протез.

Як здійснюється моделювання воском

Віск повністю безпечний для людського здоров’я, а моделювання даним матеріалом не викликає дискомфорт у пацієнта. Створення зліпка зуба становить близько години. Спочатку знімають діагностичний відбиток і потім виготовляють протез. Як правило, створенням протезів займаються фахівці зуботехнічної лабораторії.

Воскове моделювання зубів дозволяє запобігти неточності в розрахунку і усунути помилки у виготовленні протеза ще до моменту їх виникнення. До переваг методу відносять:

 • Усунення похибок у вимірах зуба.
 • Безпека.
 • Безболісність.
 • Доступна вартість.
 • Швидке виготовлення зліпка.

Сьогодні даний метод широко використовується у всіх стоматологічних клініках, так як дозволяє добитися ідеального результату в естетичності і якості виготовлення зубного протеза будь-якої складності.

Види моделювання воском

У стоматології існує кілька видів моделювання воском:

 • Моделювання з метою подальшої реставрації використовується в разі сильного руйнування зубів. Метод дозволяє створити точний зліпок зуба і виготовити якісний вінір, коронку або керамічну пломбу.
 • Моделювання для протезування і відновлення зруйнованих зубів.
 • Моделювання для визначення прикусу і подальшого його виправлення.
 • Моделювання для планування місця для установки імплантатів або протезів.

З розвитком медицини постійно з’являються нові способи відновлення втрачених зубів. Фахівці клініки «Смайлик» завжди в курсі останніх новинок. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам найсучасніші і якісні методи лікування і протезування зубів.

Алгоритм проведення воскового моделювання

Моделювання зубів з воску здійснюється в кілька етапів:

 1. Спочатку у пацієнта береться відбиток зубів. Сама процедура займає дві хвилини на кожну щелепу. Для взяття відбитка використовують спеціальну відбиткову ложку.
 2. Фіксація здійснюється за рахунок змикання щелепи зі вставленим в рот матеріалом.
 3. Використовуючи спеціальну дугу, реєструють показники. Потім моделювання воском проходить в апараті артикулятор, який імітує рух щелепи. За допомогою обладнання регулюються і жувальні рухи.
 4. Якщо у пацієнта спостерігається знижений прикус, то його піднімають до фізіологічного рівня. Тут важлива тонкість роботи, так як враховуються особливості зовнішності людини.
 5. Потім здійснюється виготовлення заготовки, яку відправляють зубному техніку, а на наступному прийомі відбувається примірка протезів. На цьому етапі регулюються всі нерівності і обговорюється з клієнтом кольорове виконання.

У клініці «Смайлик» лікарі відкриті для клієнтів, тому докладно відповідають на всі питання, пов’язані з протезуванням і восковим моделюванням, роз’яснюючи кожен етап роботи. Завдяки професіоналізму лікарів, кожен клієнт може позбутися дефектів зубів або відновити зубний ряд. На воскове моделювання зубів ціна залежить від складності роботи.

Звертаючись в стоматологічну клініку «Смайлик» ви можете бути впевнені в якості всіх лікувальних заходів. Моделювання відбувається безболісно, ​​а протези виготовляються в короткий час. На виконану роботу надається гарантія.

 

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Лисницкая Ирина Борисовна
Доктор
Освіта:
Тернопільский національний медичний університет ТДМУ
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
130 человек
Король Тарас Александрович
Стоматолог - Ортопед
Освіта:
НМУ им. Богомольца
Стаж роботи:
3
Кількість пацієнтів:
~ 500
Ильин Антон Владимирович
Стоматолог- ортодонт
Освіта:
ДЗ Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины, стоматологический факультет, специализации: " Стоматолог- ортодонт", "Стоматолог-ортопед".
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
279 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049