С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Відновлення зубів

Центр дитячої та дорослої стоматологічної естетики «Смайлик» пропонує послуги по відновленню зубів (Київ), щоб забезпечити вам повну, красиву і сяючу посмішку. За допомогою біосумісних матеріалів відповідного кольору, які забезпечують ідеальний естетичний результат, наші висококласні стоматологи реставрують емаль, заповнюють тріщини і порожнини, замінюють старі пломби, а також використовують накладки, щоб запобігти подальшому пошкодженню зубів.

Відновлення зубної емалі композитом

Емаль – це тверде зовнішнє покриття, яке захищає зуби від того, що може їх пошкодити. Загрозою можуть бути бактерії, що викликають карієс, різкі перепади температури і навіть кисла або солодка їжа. Емаль також є дуже хорошим захистом від стирання, якому піддаються зуби під час їжі, носіння брекетів, відбілювання абразивними складами або неконтрольованого скреготіння зубами під час сну (бруксизм).

Тому, коли емаль стоншена, вона перестає добре виконувати свою роль. Як наслідок, зуби стають надчуттєвими. Це вкрай неприємне почуття є одним з перших сигналів, що щось не так, і реагувати в даному випадку потрібно швидко.

При відновленні передніх зубів верхньої і нижньої щелепи, які особливо важливі з естетичної точки зору, головна мета полягає в тому, щоб:

  • точно імітувати колір і прозорість твердих тканин зуба;
  • реставрувати анатомічну форму і текстуру емалі на поверхні коронки;
  • створити кращий перехід між використовуваним матеріалом і натуральним зубом;
  • домогтися природного «сухого блиску» на заповненій композитом поверхні.

Реконструкція емалі фронтальних зубів (позитивна коронаропластика) зазвичай проводиться після їх освітлення. Кінцевий колір зубного ряду повинен бути визначений на самому початку, так як композитний матеріал не біліє.

Відновлення зубів: процедура нарощування

Наявність природного рельєфу на поверхні жувальних молярів і премолярів (всіх горбків, виступів і борозенок) є необхідною умовою для досягнення естетично і функціонально задовільного результату ортодонтичного лікування. Взаємні контакти зубів, тобто змикання верхньої та нижньої щелепи, досягаються не тільки за допомогою брекетів, але і за рахунок реконструкції природних горбків.

Нарощування композитом проводиться, якщо зубки занадто маленьких розмірів (так звана мікродонтія ), а також в разі порушення будови твердих тканин зуба (гіпоплазія емалі, флюороз, зміна кольору) і при переломах дентальних коронок. У дорослих людей стирання корінних молярів, в результаті неправильного протезування, призводить до втрати вертикальної опори, що теж вимагає відновлення зубів. Ціни залежать від ступеня руйнування кожного окремого зуба, методу реставрації, виду композиту і загального обсягу виконаної роботи.

Використовувані в даний час фотополімерні композитні матеріали дозволяють домогтися ідеального відтінку зуба, нічим не відрізняється за кольором від власного . Вони володіють такою особливістю, як прозорість (або напівпрозорість), яка дає природну гру світла, що падає на зуб з навколишнього середовища.

Естетика композитних реставрацій збільшується за рахунок ідеального блиску, одержуваного при поліровці матеріалу. Сучасні композити характеризуються також високою міцністю і зносостійкістю. Їх стабільність зростає, якщо вони працюють в збалансованому прикусі, тобто, коли нижні і верхні зуби правильно змикаються між собою.

Якщо обсяг відновлювальних робіт, особливо на передніх зубах, занадто великий, рекомендується замінити їх ультратонкими накладками у вигляді керамічних вінірів. За допомогою таких накладок можна подовжити, розширити зуби або виправити кривизну окремого зуба в дузі. Якісно зроблені вініри забезпечують максимальну естетику, високу стійкість до стирання і функціональність зубного ряду (повноцінне жувальне навантаження).

Стоматологія “Смайлик”: реставрація зубів та відновлення зубної емалі (Київ)

Наш центр дитячої та дорослої стоматологічної естетики, піклуючись про Вашу здоровою і красивою усмішці, пропонує за доступними цінами відновлення зубної емалі і самої структури зуба, в разі його пошкодження, відколу або іншого вади.

Реставрація проводиться з використанням якісних композитних матеріалів на спеціалізованому обладнанні найвищого класу від відомих світових компаній.

Наш колектив стоматологів робить все можливе, щоб лікування проходило в доброзичливій і дружній атмосфері. Посмішка кожного з Вас дає нам найбільше задоволення від виконуваної роботи.

Художня реставрація “під ключ” (одна поверхня) 2000 грн
Художня реставрація “під ключ” (дві поверхні) 2500 грн
Художня реставрація “під ключ” (три поверхні) 3500 грн

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Максим Дорошенко
стоматолог- терапевт, эндодонт
Освіта:
Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, стоматологический факультет
Стаж роботи:
7 лет
Кількість пацієнтів:
2500 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049