С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049
С 10:00 до 20:00 Пн - Вс
ул. Ю. Фучика, 4 Киев 03049

Заміна брекета (брекетів)

Для корекції ряду зубів в стоматології застосовують брекети, які фіксуються до зубної емалі композитними матеріалами. Брекети встановлюють тільки з естетичних та медичних показників, орієнтуючись не тільки на вартість системи, але і конструкцію. Після установки брекета, людина не повинна відчувати дискомфорт у роті, а в його промові не повинні виявлятися дефекти, які часто бувають при установці лінгвальних брекет-систем.

Стоматологічна клініка «Смайлик» не тільки встановлює, а й проводить заміну брекетів за оптимальними цінами.

Види брекетів

Ціна системи залежить від виду брекетів:

  • Металевий. Виготовляється зі сталі медичної і вважається найбільш дешевою системою. Вона міцна і надійна, є досить популярною в наші дні. Однак з естетичної сторони брекети виглядають не привабливо, тому якщо наш клієнт спілкується з іншими людьми і для нього важлива гарна посмішка ми підберемо іншу брекет-систему.
  • Керамічний. Виготовляється під колір зубної емалі і практично непомітний. Але, при вживанні червоного вина, чаю та кави з часом може набувати інший відтінок. Також брекети схильні до механічного впливу, що може спричинити їх заміну. ​​
  • Пластиковий. Брекет виглядає естетично і непомітно, але через погану міцність і можливе фарбування в інший відтінок після вживання деяких видів їжі, система не особливо популярна. Найчастіше застосовують прозору брекет-систему.
  • Сапфірний. Прозорі брекети, не виділяються на тлі зубів. Виготовляється система з Al2O3. Через високу вартість застосовується не часто. Система виглядає естетично, не викликає алергії, міцна і зручна при носінні.
  • Титановий. Безпечний і біосумісний брекет. Міцний, надійний і довговічний. Підходить для людей, у яких спостерігається алергія. Мінус: виділяється на тлі зубної емалі.
  • Комбінований. Один з найбільш затребуваних в наш час вид брекетів. Система встановлюється таким чином: там, де спостерігається сильне викривлення зубів встановлюють металевий брекет, а на інші більш естетичну систему.

Фахівці клініки «Смайлик» допоможуть з вибором брекетів, враховуючи бюджет клієнта і результат, який він хоче отримати.

Коли проводять заміну брекетів

Після установки брекетів раз на місяць необхідно замінювати кріплення. Зазвичай це робиться при плановому огляді у стоматолога. Якщо у клієнта кріплення ослабло раніше, то про це необхідно негайно повідомити свого лікаря. Даний момент важливий, оскільки сила натягу лігатур сприяє вирівнюванню зубів, якщо систему НЕ підтягнути, то вирівняти зубний ряд не вийде. Також заміна брекетів здійснюється при поломці дуги, яка відіграє важливу роль в утриманні зубів в потрібному положенні.

Лікування брекет-системою засновано на тиску на зуби, при якому вони починають мігрувати. Спочатку встановлюють слабку дугу, і з кожної її заміною більш тугу. Таким чином, зубний ряд вирівнюється, а людина стає володарем чудової посмішки.

Чому варто звернутися в нашу клініку за заміною брекетів

У стоматологічній клініці «Смайлик» працюють ортодонтологи з великим досвідом роботи, які в курсі всіх сучасних новинок і можуть запропонувати клієнтові найкращий і швидкий спосіб вирішення його проблеми.

Клініка оснащена сучасним обладнанням, а в лікуванні пацієнтів використовуються тільки якісні матеріали. Ми робимо все можливе, щоб візит до лікаря пройшов без дискомфорту. Хочете гарну посмішку і рівні зуби, тоді рекомендуємо вам звернутися в нашу клініку. Запис до фахівця здійснюється цілодобово на сайті або в робочі години клініки по телефону.

 

Вартість заміни брекетів в Києві Від 335 грн

 

Запис на прийом до стоматолога
Ви можете отримати у нас в клініці консультацію провідного стоматолога!

Тепер платити за лікування ваших зубок стало ще простіше! Лікуйся сьогодні - плати потім;)
Ви отримуєте можливість придбати послугу в розстрочку за програмою:
Оплата Частинами від ПриватБанку

процедуру проводять

Фахівці своєї справи, досвід кожного з наших лікарів більше 15 років.

Вони знають, як знайти підхід до кожного

Лисницкая Ирина Борисовна
Доктор
Освіта:
Тернопільский національний медичний університет ТДМУ
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
130 человек
Ильин Антон Владимирович
Стоматолог- ортодонт
Освіта:
ДЗ Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины, стоматологический факультет, специализации: " Стоматолог- ортодонт", "Стоматолог-ортопед".
Стаж роботи:
3 года
Кількість пацієнтів:
279 человек
ЗАКАЖИТЕ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ВАМИ ПОСЛЕ ТОГО, КАК ДОЛЕЧИМ ПАЦИЕНТА.
Наші контакти
графік роботи

С 10:00 до 20:00
Пн - Вс

Приходьте до нас

ул. Ю. Фучика, 4
Киев 03049